Partneři

Stavební firmy

Spolupracujeme se silnými a stabilními partnery, kteří formují český trh s dřevostavbami. Stavební firmy prověřujeme, a při jejich výběru dbáme na profesionalitu, vstřícné jednání a vysokou kvalitu odvedené práce.

Domluvte si s nimi realizaci Vaší dřevostavby z CLT panelů Stora Enso.

INNOVAplan s.r.o.

INNOVAplan s.r.o.

Celá ČR

Přinášíme změnu a ukazujeme, že existují lepší, efektivnější a udržitelnější způsoby, jak stavět domy a stavby obecně. Zaměřujeme se na nové materiály, jako jsou CLT panely, které nabízejí jedinečné výhody, nejen co se týče architektury, tuhosti, rychlosti stavby, ale také zdravé bydlení. Zajistíme veškeré práce příprav stavby od studie, stavební, případně prováděcí dokumentaci až po samotnou realizaci domu.

A2 Timber s.r.o.

A2 Timber s.r.o.

Celá ČR

Provádíme kompletní péči o projekt od návrhu až po realizaci, a to zejména těžkých dřevěných skeletů a plošných konstrukcí z CLT. Naší doménou jsou stavby občanské, sportovní, kulturní ale také atypické. Nabízíme jak samostatné práce na tvorbě jednotlivých stupňů projektové dokumentace nebo realizace Vašich projektů, tak zejména práce metodou Design and Build.

ISO.Paneels s.r.o.

ISO.Paneels s.r.o.

Celá ČR

Od vypracování projektové a výrobní dokumentace až po samotnou realizaci stavby. Náš tým je plně vybaven a schopný zajistit vše, co je potřeba pro dosažení úspěšného dokončení projektu. Používáme technologi budoucnosti – CLT panely z masivního dřeva. Klienti si mohou být jisti, že s námi u sebe mají spolehlivého partnera, který je schopen řídit a zajistit všechny aspekty jejich stavebního projektu.

Origis s.r.o.

Origis s.r.o.

Celá ČR

Poskytujeme kompletní služby spojené se stavbou pasivních a nízkoenergetických rodinných domů – od architektonické studie, energetické koncepce, přes projekci, po realizaci až po vyřízení dotace z programu NZÚ. Preferujeme difuzně otevřené skladby konstrukcí a námi velmi oblíbené masivní, dřevěné  CLT panely.

LIVEE BETTER s.r.o.

LIVEE BETTER s.r.o.

Celá ČR

Naší doménou jsou pasivní a ekologické dřevostavby na bázi CLT panelů. Jsme realizační firma s progresivním know-how z oblasti pasivních domů a nových technologií. Zaručujeme odbornost, pracujeme komplexně a precizně s ohledem na vysokou kvalitu provedení s přesahem do stavební fyziky. Naším zájmem je, aby všechny detaily i celé projekty měly dlouhou životnost a fungovaly k Vaší spokojenosti. 

Azena s.r.o.

Azena s.r.o.

Celá ČR

Naším cílem je kvalitně odvedená práce s důrazem na řemeslo při využití nejmodernějších technologií – CLT. Jde nám o výsledek a nikoli o krátkodobou spokojenost. Jsme tým profesionálů, kteří čerpali inspiraci i zkušenosti nejen v ČR, ale i v zahraničí. Rádi Vám vaši vysněnou stavbu nejen postavíme, ale i navrhneme a vyprojektujeme.

Vyskočil Miroslav – INTERIER DESIGN

Vyskočil Miroslav – INTERIER DESIGN

Celá ČR

Vše co děláme, děláme s maximální precizností tak, abychom dosáhli perfektního výsledku. Stavby z CLT stavíme rychle, přesně a kvalitně. Naše úsilí je stejné jak u drobných staveb, tak u velkých objektů.

P&P Timber s.r.o.

P&P Timber s.r.o.

Celá ČR

Řešíme kompletní realizace včetně projektové dokumentace, stejně tak realizace dílčích kroků během výstavby.Využíváme především kvalitní systémy budoucnosti z masivních CLT panelů, které nám umožňují stavět rychle, kvalitně, spolehlivě a ekologicky s důrazem na úsporu energie a vnitřní klima objektů.

VSF Novotný s.r.o.

VSF Novotný s.r.o.

Celá ČR

Čím dál tím více rodin zjišťuje potřebu ekologického a zdravého bydlení v moderním designu.
Proto se naše firma začala zabývat stavbou dřevostaveb, z ekologických a kvalitních materiálů, dle návrhů zkušených architektů. 

OK Pyrus s.r.o.

OK Pyrus s.r.o.

Celá ČR

Již 30 let se věnujeme projekci a realizaci staveb ze dřeva. Zabýváme se výstavbou rodinných domů a občanské výstavbě. CLT panely vnímáme jako přirozenou cestu k moderní a obnovitelné výstavbě. Díky našemu letitému know-how v oblasti dřevostaveb, dokážeme navrhnout taková konstrukční a designová řešení, díky kterým bude dřevěný materiál dělat našim klientům radost po generace.

EKOPANELY SERVIS s.r.o.

EKOPANELY SERVIS s.r.o.

Celá ČR

Již více jak 20 let se zabýváme stavbou dřevostaveb z přírodních materiálů. Nabízíme vlastní řešení typových nebo individuálních domů, zpracování architektonické studie případně projektové dokumentace. Stavíme po celé ČR. Realizujeme „od příčky po celý dům“. Naše zkušenost je Vaše záruka!

Dřevostavby Milotice s.r.o.

Dřevostavby Milotice s.r.o.

Celá ČR

Jsme stavební firma, která se zabývá návrhem, projekcí a realizací dřevostaveb. V tomto oboru se pohybujeme od roku 2008. Máme také zahraniční zkušenosti z výstavby dřevostaveb ve Švýcarsku a na Novém Zélandu. Našim cílem je navrhnout a postavit dřevostavbu podle představ a přání investora s přihlédnutím na platné normy a požadavky na výstavbu dřevostaveb

Dřevostavby MC s.r.o.

Dřevostavby MC s.r.o.

Celá ČR

Stavíme komerční stavby, bytové domy, nástavby, přístavby a rodinné domy z masivních dřevěných panelů a z lepeného dřeva. Po 10 letech zkušeností s realizacemi v Kanadě a USA působíme od roku 2007 v ČR, ale realizací v zahraničí každoročně přibývá. Máme ve svém týmu jedny z nejzkušenějších statiků a konstruktérů v ČR. Vlastními silami nebo v kooperaci s dlouholetými partnery umíme klientovi splnit jejich sny o bydlení.

Chytrý dům s.r.o.

Chytrý dům s.r.o.

Celá ČR

Stavíme dřevostavby na míru. Nabízíme komplexní servis v oblasti výstavby – návrh, projekt, samotná stavba. Specializujeme se na individuální domy, pasivní domy a precizní provedení na stavbě. 14 let na trhu, 14 let zkušeností, 2x stavba roku, 3x Salon dřevostaveb.

Architekti a projektanti

Kvalitní architekt ušetří při stavbě domu desetitisíce, správně využije cenné metry čtvereční obytné plochy a odhadne potenciální problémy, které by znepříjemňovaly bydlení. Společně s projektanty zjistí vaše potřeby i představy a na základě zkušeností navrhne dům splňující normy i vaše sny.

Domluvte si s nimi schůzku, kde zahájíte společnou cestu k vysněnému domu z CLT panelů Stora Enso.

Svoboda.plan s.r.o.

Svoboda.plan s.r.o.

Celá ČR

Ke každému klientovi, místu i zadání přistupujeme individuálně a pokud nalezneme soulad v základních principech řešení tématu, bývá pak vzájemná spolupráce obohacující pro všechny zúčastněné. Ústřední linkou našich návrhů je jednoduchost geometrická, materiálová i technologická, funkci navrhovaných prvků staveb dáváme stejnou váhu jako jejich vizuálnímu vlivu na celkový dojem. Neznáme všechno, nebyli jsme všude, ale můžeme nabídnout mnohaleté zkušenosti, kontakty na další specializované odborníky a opravdový zájem o náš obor.

Adam Rujbr Architects s.r.o.

Adam Rujbr Architects s.r.o.

Celá ČR

Adam Rujbr Architects je studio architektů a inženýrů s mezinárodními zkušenostmi. Kanceláře Adam Rujbr Architects se nacházejí v Praze a v Brně. Studio zahájilo svoji činnost v roce 2004. Od začátku se profilovalo jako specialista na stavby pro kulturu a bydlení. Od roku 2010 se další významnou specializací stávají stavby pro zdravotnictví, sociální péči a také depozitáře historického dědictví. Architekti z Adam Rujbr Architects navrhují stavby nadčasové, šetrné ke svému okolí i k samotným uživatelům. V portfoliu jsou novostavby i rekonstrukce.

Med Pavlík architekti s.r.o.

Med Pavlík architekti s.r.o.

Celá ČR

Soustředíme se na komplexní architektonické a projekční služby v roli generálního projektanta. Naší specializací jsou stavby občanské vybavenosti a stavby pro bydlení s důrazem na snižování uhlíkové stopy (energetická efektivita, dřevěný konstrukční systém). Klademe důraz na zapojení staveb do širšího kontextu. V každém projektu se zrcadlí naše zkušenosti, nadhled a kreativita. Architektura je naší vášní. Víme, jak přetavit zadání klientů do atraktivního a funkčního řešení. Každá zakázka je pro nás jedinečná. V našich projektech najdete rovnováhu kvality, užitku a estetiky.

KUDA architecture s.r.o.

KUDA architecture s.r.o.

Celá ČR

Architektonická kancelář se sídlem v Brně se zaměřením na moderní bytovou výstavbu. Klademe důraz na estetickou a funkční stránku stavby společně s aktuálními trendy ekologické a progresívní výstavby. Zpracováváme kompletní projektovou dokumentaci včetně obstarání stavebního povolení a autorského/technického dozoru na stavbě.

MÓD architekti s.r.o

MÓD architekti s.r.o

Celá ČR

Jsme progresivní architektonická kancelář, která se díky zkušenému a rozmanitému pracovnímu kolektivu nebojí překonat jakékoli výzvy. Cílem naší tvorby je propojení estetiky a účelnosti. Je pro nás ctí navrhovat stavby, interiéry a urbanistická řešení dle vašich představ. Společně naplníme Vaše přání, sny a vize.

CV ARCHITEKT

CV ARCHITEKT

Celá ČR

Naším cílem je kvalitní projekt splňující a přesahující požadavky klienta, protože navrhování domů pro nás není nutností, ale naplněním.

P-K projekční kancelář

P-K projekční kancelář

Celá ČR

Zpracujeme pro Vás kompletní projektovou dokumentaci včetně možnosti vizualizace interiéru a exteriéru Vaší stavby. Připravíme pro Vás kompletní podklady pro stavební povolení včetně jeho vyřízení.

Aleš Fiala

Aleš Fiala

Celá ČR

Architektonická kancelář, která zajišťuje moderní návrhy společně s projektovou dokumentací. Efektivně kombinuje použité materiály v dokonalý a funkční celek.