Partneři

Stavební firmy

Spolupracujeme se silnými a stabilními partnery, kteří formují český trh se dřevostavbami. Stavební firmy prověřujeme a při jejich výběru dbáme na profesionalitu, vstřícnost při jednání a bezchybnou preciznost.

Domluvte si s nimi realizaci vaší dřevostavby z CLT panelů Stora Enso.

Futurami

Futurami

Celá ČR

Společně měníme pohled na stavbu domu. Zajistíme veškerý servis od studie, stavební, případně prováděcí projekt  až po samotnou realizaci domu. Používáme technologii budoucnosti – CLT panely z masivního dřeva. Díky nim mají námi postavené domy zdravé vnitřní prostředí, jsou šetrné k přírodě, energeticky úsporné a odolné. S námi zapomenete na všechny nepříjemnosti spojené s výstavbou a užíváním klasických domů.

A2 Timber s.r.o.

A2 Timber s.r.o.

Celá ČR

Provádíme kompletní péči o projekt od návrhu až po realizaci, a to zejména těžkých dřevěných skeletů a plošných konstrukcí z CLT. Naší doménou jsou stavby občanské, sportovní, kulturní ale také atypické. Nabízíme jak samostatné práce na tvorbě jednotlivých stupňů projektové dokumentace nebo realizace Vašich projektů, tak zejména práce metodou Design and Build.

LIVEE BETTER s.r.o.

LIVEE BETTER s.r.o.

Celá ČR

Naší doménou jsou pasivní a ekologické dřevostavby na bázi CLT panelů. Jsme realizační firma s progresivním know-how z oblasti pasivních domů a nových technologií. Zaručujeme odbornost, pracujeme komplexně a precizně s ohledem na vysokou kvalitu provedení s přesahem do stavební fyziky. Naším zájmem je, aby všechny detaily i celé projekty měly dlouhou životnost a fungovaly k Vaší spokojenosti. 

Vyskočil Miroslav – INTERIER DESIGN

Vyskočil Miroslav – INTERIER DESIGN

Celá ČR

Vše co děláme, děláme s maximální precizností tak, abychom dosáhli perfektního výsledku. Stavby z CLT stavíme rychle, přesně a kvalitně. Naše úsilí je stejné jak u drobných staveb, tak u velkých objektů.

Origis s.r.o.

Origis s.r.o.

Celá ČR

Poskytujeme kompletní služby spojené se stavbou pasivních a nízkoenergetických rodinných domů – od architektonické studie, energetické koncepce, přes projekci, po realizaci až po vyřízení dotace z programu NZÚ. Preferujeme difuzně otevřené skladby konstrukcí a námi velmi oblíbené masivní, dřevěné  CLT panely.

EKOPANELY SERVIS s.r.o.

EKOPANELY SERVIS s.r.o.

Celá ČR

Již více jak 20 let se zabýváme stavbou dřevostaveb z přírodních materiálů. Nabízíme vlastní řešení typových nebo individuálních domů, zpracování architektonické studie případně projektové dokumentace. Stavíme po celé ČR. Realizujeme „od příčky po celý dům“. Naše zkušenost je Vaše záruka!

P&P Timber s.r.o.

P&P Timber s.r.o.

Celá ČR

Řešíme kompletní realizace včetně projektové dokumentace, stejně tak realizace dílčích kroků během výstavby.Využíváme především kvalitní systémy budoucnosti z masivních CLT panelů, které nám umožňují stavět rychle, kvalitně, spolehlivě a ekologicky s důrazem na úsporu energie a vnitřní klima objektů.

VSF Novotný s.r.o.

VSF Novotný s.r.o.

Celá ČR

Čím dál tím více rodin zjišťuje potřebu ekologického a zdravého bydlení v moderním designu.
Proto se naše firma začala zabývat stavbou dřevostaveb, z ekologických a kvalitních materiálů, dle návrhů zkušených architektů.

Chytrý dům s.r.o.

Chytrý dům s.r.o.

Celá ČR

Stavíme dřevostavby na míru. Nabízíme komplexní servis v oblasti výstavby – návrh, projekt, samotná stavba. Specializujeme se na individuální domy, pasivní domy a precizní provedení na stavbě. 14 let na trhu, 14 let zkušeností, 2x stavba roku, 3x Salon dřevostaveb.

Dřevostavby Milotice s.r.o.

Dřevostavby Milotice s.r.o.

Celá ČR

Jsme stavební firma, která se zabývá návrhem, projekcí a realizací dřevostaveb. V tomto oboru se pohybujeme od roku 2008. Máme také zahraniční zkušenosti z výstavby dřevostaveb ve Švýcarsku a na Novém Zélandu. Našim cílem je navrhnout a postavit dřevostavbu podle představ a přání investora s přihlédnutím na platné normy a požadavky na výstavbu dřevostaveb

Architekti a projektanti

Kvalitní architekt ušetří při stavbě domu desetitisíce, správně využije cenné metry čtvereční obytné plochy a odhadne potenciální problémy, které by znepříjemňovaly bydlení. Společně s projektanty zjistí vaše potřeby i představy a na základě zkušeností navrhne dům splňující normy i vaše sny.

Domluvte si s nimi schůzku, kde zahájíte společnou cestu k vysněnému domu z CLT panelů Stora Enso.

Svoboda.plan s.r.o.

Svoboda.plan s.r.o.

Celá ČR

Ke každému klientovi, místu i zadání přistupujeme individuálně a pokud nalezneme soulad v základních principech řešení tématu, bývá pak vzájemná spolupráce obohacující pro všechny zúčastněné. Ústřední linkou našich návrhů je jednoduchost geometrická, materiálová i technologická, funkci navrhovaných prvků staveb dáváme stejnou váhu jako jejich vizuálnímu vlivu na celkový dojem. Neznáme všechno, nebyli jsme všude, ale můžeme nabídnout mnohaleté zkušenosti, kontakty na další specializované odborníky a opravdový zájem o náš obor.

Adam Rujbr Architects s.r.o.

Adam Rujbr Architects s.r.o.

Celá ČR

Adam Rujbr Architects je studio architektů a inženýrů s mezinárodními zkušenostmi. Kanceláře Adam Rujbr Architects se nacházejí v Praze a v Brně. Studio zahájilo svoji činnost v roce 2004. Od začátku se profilovalo jako specialista na stavby pro kulturu a bydlení. Od roku 2010 se další významnou specializací stávají stavby pro zdravotnictví, sociální péči a také depozitáře historického dědictví. Architekti z Adam Rujbr Architects navrhují stavby nadčasové, šetrné ke svému okolí i k samotným uživatelům. V portfoliu jsou novostavby i rekonstrukce.

Med Pavlík architekti s.r.o.

Med Pavlík architekti s.r.o.

Celá ČR

Soustředíme se na komplexní architektonické a projekční služby v roli generálního projektanta. Naší specializací jsou stavby občanské vybavenosti a stavby pro bydlení s důrazem na snižování uhlíkové stopy (energetická efektivita, dřevěný konstrukční systém). Klademe důraz na zapojení staveb do širšího kontextu. V každém projektu se zrcadlí naše zkušenosti, nadhled a kreativita. Architektura je naší vášní. Víme, jak přetavit zadání klientů do atraktivního a funkčního řešení. Každá zakázka je pro nás jedinečná. V našich projektech najdete rovnováhu kvality, užitku a estetiky.

KUDA architecture s.r.o.

KUDA architecture s.r.o.

Celá ČR

Architektonická kancelář se sídlem v Brně se zaměřením na moderní bytovou výstavbu. Klademe důraz na estetickou a funkční stránku stavby společně s aktuálními trendy ekologické a progresívní výstavby. Zpracováváme kompletní projektovou dokumentaci včetně obstarání stavebního povolení a autorského/technického dozoru na stavbě.

MÓD architekti s.r.o

MÓD architekti s.r.o

Celá ČR

Jsme progresivní architektonická kancelář, která se díky zkušenému a rozmanitému pracovnímu kolektivu nebojí překonat jakékoli výzvy. Cílem naší tvorby je propojení estetiky a účelnosti. Je pro nás ctí navrhovat stavby, interiéry a urbanistická řešení dle vašich představ. Společně naplníme Vaše přání, sny a vize.

CV ARCHITEKT

CV ARCHITEKT

Celá ČR

Naším cílem je kvalitní projekt splňující a přesahující požadavky klienta, protože navrhování domů pro nás není nutností, ale naplněním.

P-K projekční kancelář

P-K projekční kancelář

Celá ČR

Zpracujeme pro Vás kompletní projektovou dokumentaci včetně možnosti vizualizace interiéru a exteriéru Vaší stavby. Připravíme pro Vás kompletní podklady pro stavební povolení včetně jeho vyřízení.

Aleš Fiala

Aleš Fiala

Celá ČR

Architektonická kancelář, která zajišťuje moderní návrhy společně s projektovou dokumentací. Efektivně kombinuje použité materiály v dokonalý a funkční celek.